Webform Stripe (7.x-1.7) - en to ja translation catalogue (22 entries)

en: Description
ja: 説明

en: Currency
ja: 通貨

en: Image
ja: 画像

en: Name
ja: 名前

en: Email
ja: メール

en: no
ja: いいえ

en: Locale
ja: ロケール

en: Amount
ja: 量

en: Image URL
ja: 画像URL

en: English
ja: 英語

en: French
ja: フランス語

en: Italian
ja: イタリア語

en: Spanish
ja: スペイン語

en: Japanese
ja: 日本語

en: Installed
ja: インストール済み

en: Webform
ja: ウェブフォーム

en: Not configured
ja: 設定されていません

en: Dutch
ja: オランダ語

en: German
ja: ドイツ語

en: Checkout settings
ja: 購入手続きの設定

en: Default image
ja: デフォルト画像

en: Image type
ja: 画像タイプ
