Webform Stripe (7.x-1.7) - en to nl translation catalogue (29 entries)

en: Description
nl: Beschrijving

en: Currency
nl: Valuta

en: Image
nl: Afbeelding

en: Name
nl: Naam

en: Email
nl: E-mail

en: no
nl: nee

en: Amount
nl: Bedrag

en: Image URL
nl: Afbeelding-URL

en: English
nl: Engels

en: French
nl: Frans

en: Italian
nl: Italiaans

en: Spanish
nl: Spaans

en: Japanese
nl: Japans

en: Chinese
nl: Chinees

en: Installed
nl: Geïnstalleerd

en: Webform
nl: Formulier

en: Not configured
nl: Niet geconfigureerd

en: Image upload
nl: Afbeeldingen uploaden

en: Dutch
nl: Nederlands

en: German
nl: Duits

en: No image
nl: Geen afbeeldingen

en: Checkout settings
nl: Afrekeninstellingen

en: Default image
nl: Standaardafbeelding

en: Test mode
nl: Testmodus

en: Image type
nl: Afbeeldingsoort

en: Configured
nl: Geconfigureerd

en: auto
nl: automatisch

en: Fixed amount
nl: Vast bedrag

en: Select a component
nl: Selecteer een component
