Webform Stripe (7.x-1.8) - en to cs translation catalogue (20 entries)

en: Email address
cs: E-mail

en: Description
cs: Popis

en: Currency
cs: Měna

en: Image
cs: Obrázek

en: Name
cs: Jméno

en: Email
cs: E-mail

en: no
cs: ne

en: Locale
cs: Lokalizace

en: Amount
cs: Částka

en: English
cs: Anglicky

en: French
cs: Francouzsky

en: Italian
cs: Italsky

en: Spanish
cs: Španělsky

en: Japanese
cs: Japonsky

en: Installed
cs: Nainstalováno

en: Not configured
cs: Nenastaveno

en: Dutch
cs: Holandsky

en: German
cs: Německy

en: Checkout settings
cs: Nastavení pokladny

en: Default image
cs: Výchozí obrázek
