Webform Stripe (7.x-1.8) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Email address
gu: ઈ-મેઈલ સરનામુ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Name
gu: નામ

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: English
gu: અંગ્રેજી

en: French
gu: ફ્રેન્ચ

en: Italian
gu: ઇટાલિયન

en: Spanish
gu: સ્પેનિશ

en: Japanese
gu: જાપાનીઝ

en: live
gu: જીવંત

en: paid
gu: જમા
