Webform Stripe (7.x-1.8) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Email address
ht: Adrès imel

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Image
ht: Imaj

en: Name
ht: Non

en: no
ht: Non
