Webform Stripe (7.x-1.8) - en to hy translation catalogue (15 entries)

en: Email address
hy: էլ. փոստ հասցե

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Currency
hy: Արժույթ

en: Image
hy: Նկար

en: Name
hy: Անուն

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: no
hy: ոչ

en: English
hy: Անգլերեն

en: French
hy: Ֆրանսերեն

en: Italian
hy: Իտալերեն

en: Spanish
hy: Իսպաներեն

en: Japanese
hy: Ճապոներեն

en: Installed
hy: Տեղադրված

en: Dutch
hy: Հոլանդերեն

en: German
hy: Գերմաներեն
