Webform Stripe (7.x-1.8) - en to km translation catalogue (16 entries)

en: Email address
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: no
km: ទេ

en: Locale
km: មូលដ្ឋាន (Locale)

en: English
km: អង់គ្លេស

en: French
km: បារាំង

en: Italian
km: អ៊ីតាលី

en: Spanish
km: អេស្ប៉ាញ

en: Japanese
km: ជប៉ុន

en: Installed
km: បាន​ដំឡើង

en: Dutch
km: ហុល្លង់

en: German
km: អាល្លឺម៉ង់

en: Default image
km: រូបភាព​លំនាំ​ដើម
