Webform Stripe (7.x-1.9) - en to bn translation catalogue (12 entries)

en: Email address
bn: ইমেইল ঠিকানা

en: Description
bn: বিবরণ

en: Image
bn: ছবি

en: Name
bn: নাম

en: Email
bn: ইমেইল

en: English
bn: ইংরেজী

en: French
bn: ফরাসী

en: Italian
bn: ইতালীয়

en: Japanese
bn: জাপানী

en: Installed
bn: ইন্সটলকৃত

en: Dutch
bn: ডাচ

en: German
bn: জার্মান
