Webform Stripe (7.x-1.9) - en to dz translation catalogue (10 entries)

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Name
dz: མིང་།

en: Locale
dz: ལོ་ཀེལ་

en: English
dz: ཨིང་ལིཤ།

en: French
dz: ཕིརེནཆི།

en: Italian
dz: ཨི་ཊ་ལི་ཡཱན།

en: Spanish
dz: སིཔེ་ནིཤི།

en: Japanese
dz: ཇ་པ་ནིསི།

en: Dutch
dz: ཌཆ།

en: German
dz: ཇར་མཱན།
