Webform Stripe (7.x-1.9) - en to hu translation catalogue (29 entries)

en: Email address
hu: E-mail cím

en: Description
hu: Leírás

en: Currency
hu: Pénznem

en: Image
hu: Kép

en: Name
hu: Név

en: Email
hu: E-mail

en: no
hu: nem

en: Locale
hu: Honosítás

en: Amount
hu: Összeg

en: Image URL
hu: Kép webcím

en: English
hu: angol

en: French
hu: francia

en: Italian
hu: olasz

en: Spanish
hu: spanyol

en: Japanese
hu: japán

en: Installed
hu: Telepített

en: Webform
hu: Űrlap

en: test
hu: teszt

en: Not configured
hu: Nincs beállítva

en: Dutch
hu: holland

en: German
hu: német

en: live
hu: élő

en: paid
hu: fizetett

en: No image
hu: Nincs kép

en: Checkout settings
hu: Fizetési mód beállításai

en: Default image
hu: Alapértelmezés szerinti kép

en: Image type
hu: Kép tartalomtípus

en: Configured
hu: Konfigurált

en: subscribed
hu: feliratkozva
