Webform Stripe (7.x-1.9) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: Email address
jv: Alamat Email

en: Description
jv: Katrangan

en: Image
jv: Gambar

en: Name
jv: Jeneng

en: no
jv: ora

en: Locale
jv: Lokal

en: English
jv: Basa Inggris

en: French
jv: Basa Prancis

en: Italian
jv: Basa Italia

en: Spanish
jv: Basa Spanyol

en: Japanese
jv: Basa Jepang

en: Installed
jv: Dipasang

en: Dutch
jv: Belanda

en: Default image
jv: Gambar gawan
