Webform Stripe (7.x-1.9) - en to kn translation catalogue (18 entries)

en: Email address
kn: ಮಿಂಚಂಚೆ ವಿಳಾಸ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: no
kn: ಇಲ್ಲ

en: Locale
kn: ಲೊಕ್ಯಾಲ್

en: Amount
kn: ಮೊತ್ತ

en: English
kn: ಇಂಗ್ಲಿಷ್

en: French
kn: ಫ್ರೆಂಚ್

en: Italian
kn: ಇಟಾಲಿಯನ್

en: Spanish
kn: ಸ್ಪಾನಿಶ್

en: Japanese
kn: ಜಪಾನಿ

en: Chinese
kn: ಚೈನೀಸ್

en: Installed
kn: ಅನುಸ್ಥಾಪಿಸಲಾದ

en: Not configured
kn: ಸಂರಚಿತವಾಗಿರದ

en: Dutch
kn: ಡಚ್

en: German
kn: ಜರ್ಮನ್
