Webform Stripe (7.x-1.9) - en to pl translation catalogue (27 entries)

en: Email address
pl: Adres e-mail

en: Description
pl: Opis

en: Currency
pl: Waluta

en: Image
pl: Obraz

en: Name
pl: Nazwa

en: no
pl: nie

en: Locale
pl: Język

en: Amount
pl: Ilość

en: Image URL
pl: URL obrazka

en: English
pl: Angielski

en: French
pl: Francuski

en: Italian
pl: Włoski

en: Spanish
pl: Hiszpański

en: Japanese
pl: Japoński

en: Installed
pl: Zainstalowane

en: Webform
pl: Formularz

en: Not configured
pl: Nieskonfigurowane

en: Dutch
pl: Niderlandzki

en: German
pl: Niemiecki

en: live
pl: na żywo

en: No image
pl: Brak obrazu

en: Checkout settings
pl: Ustawienia realizacji zamówienia

en: Default image
pl: Domyślny obraz

en: Test mode
pl: Tryb testowy

en: Image type
pl: Typ obrazka

en: Configured
pl: Skonfigurowane

en: Fixed amount
pl: Ustalona kwota
