Webform Stripe (7.x-1.9) - en to pt translation catalogue (24 entries)

en: Email address
pt: Endereço de e-mail

en: Description
pt: Descrição

en: Currency
pt: Moeda Corrente

en: Image
pt: Imagem

en: Name
pt: Nome

en: no
pt: não

en: Locale
pt: Idioma

en: Amount
pt: Valor

en: English
pt: Inglês

en: French
pt: Francês

en: Italian
pt: Italiano

en: Spanish
pt: Espanhol

en: Japanese
pt: Japonês

en: Chinese
pt: Chinês

en: Installed
pt: Instalado

en: test
pt: teste

en: Not configured
pt: Não configurado

en: Dutch
pt: Holandês

en: German
pt: Alemão

en: paid
pt: pago

en: Checkout settings
pt: Configurações do checkout

en: Default image
pt: Imagem padrão

en: Image type
pt: Tipo de imagem

en: Fixed amount
pt: Quantia fixa
