Webform Stripe (7.x-1.9) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Email address
si: විද්‍යුත් තැපැල් ලිපිනය

en: Description
si: විස්තරය

en: Currency
si: මුදල් වර්ගය

en: Image
si: රූපය

en: Name
si: නම
