Webform Stripe (7.x-1.15) - en to da translation catalogue (25 entries)

en: Email address
da: E-mail-adresse

en: Description
da: Beskrivelse

en: Currency
da: Valuta

en: Image
da: Billede

en: Name
da: Navn

en: Email
da: E-mail

en: no
da: nej

en: Locale
da: Lokalitet

en: Amount
da: Beløb

en: English
da: Engelsk

en: French
da: Fransk

en: Italian
da: Italiensk

en: Spanish
da: Spansk

en: Japanese
da: Japansk

en: Installed
da: Installeret

en: Webform
da: Webformular

en: Not configured
da: Ikke konfigureret

en: Image upload
da: Upload billede

en: Dutch
da: Hollandsk

en: German
da: Tysk

en: No image
da: Intet billede

en: Checkout settings
da: Indstillinger for checkout

en: Default image
da: Standardbillede

en: Test mode
da: Testtilstand

en: Configured
da: Konfigureret
