Webform Stripe (7.x-1.5) - en to he translation catalogue (20 entries)

en: yes
he: סוגים

en: Description
he: תיאור

en: view
he: צפיה

en: Image
he: תמונה

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: no
he: לא

en: Locale
he: תרגום

en: Amount
he: כמות

en: English
he: אנגלית

en: French
he: צרפתית

en: Italian
he: איטלקית

en: Spanish
he: ספרדית

en: Japanese
he: יפנית

en: Fixed
he: קבוע

en: Installed
he: מותקן

en: Webform
he: טופס - Webform

en: Dutch
he: הולנדית

en: German
he: גרמנית

en: Checkout settings
he: הגדרות רכישה - checkout
