Webform Stripe (7.x-1.15) - en to mn translation catalogue (14 entries)

en: Email address
mn: Электрон шуудангийн хаяг

en: Description
mn: Тайлбар

en: Image
mn: Зураг

en: Name
mn: Нэр

en: Email
mn: Имэйл

en: no
mn: үгүй

en: Locale
mn: Локале

en: English
mn: Англи

en: French
mn: Франц

en: Italian
mn: Итали

en: Spanish
mn: Испани

en: Japanese
mn: Япон

en: Dutch
mn: Голланд

en: German
mn: Герман
