Webform Stripe (7.x-1.15) - en to ta translation catalogue (17 entries)

en: Email address
ta: மின்னஞ்சல் முகவரி

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Currency
ta: நாணயம்

en: Image
ta: படம்

en: Name
ta: பெயர்

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: no
ta: இல்லை

en: Locale
ta: இடத்தெரிவு

en: English
ta: ஆங்கிலம்

en: French
ta: பிரெஞ்சு

en: Italian
ta: இத்தாலியர்

en: Spanish
ta: ஸ்பானிஷ்

en: Japanese
ta: ஜப்பானீஸ்

en: Installed
ta: நிறுவப்பட்டது

en: Dutch
ta: டச்

en: German
ta: ஜெர்மன்

en: Default image
ta: இயல்பான படம்
