Webform Structured Text (7.x-1.5) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: digits
gl: díxitos

en: characters
gl: caracteres

en: Webform
gl: Formulario web

en: and
gl: e

en: 1 character | @count characters
gl[0]: 1 caracter
gl[1]: @count caracteres

en: Submission ID
gl: ID de envío
