Webform Structured Text (7.x-1.7) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: digits
ca: dígits

en: characters
ca: caràcters

en: Webform
ca: Formulari web

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: Left Blank
ca: En blanc

en: User entered value
ca: L'usuari ha introduït un valor

en: and
ca: i

en: 1 character | @count characters
ca[0]: 1 caràcter
ca[1]: @count caràcters

en: Unique
ca: Únic

en: Check that all entered values for this field are unique. The same value is not allowed to be used twice.
ca: Comprova que tots els valors introduïts en aquest camp són únics. No es permet utilitzar el mateix valor dues vegades.

en: Submission ID
ca: Identificador d'enviament
