Webform Structured Text (7.x-1.7) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: characters
et: tähemärgid

en: Webform
et: Veebivorm

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: and
et: ja

en: 1 character | @count characters
et[0]: 1 tähemärk
et[1]: @count tähemärki

en: Unique
et: Ainulaadne

en: Submission ID
et: Vastuse ID
