Webform Structured Text (7.x-1.7) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: characters
he: תוים

en: Webform
he: טופס - Webform

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: Left Blank
he: נותר ריק

en: User entered value
he: משתמש הזין ערך

en: and
he: וגם

en: 1 character | @count characters
he[0]: תו אחד
he[1]: @count תווים

en: Submission ID
he: מזהה הגשה
