Webform Structured Text (7.x-1.7) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: digits
hr: znamenke

en: characters
hr: znakovi

en: Default value
hr: Zadana vrijednost

en: and
hr: i

en: 1 character | @count characters
hr[0]: @count znak
hr[1]: @count znaka
hr[2]: @count znakova
