Webform Structured Text (7.x-1.7) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: characters
lv: simboli

en: Webform
lv: Webforma

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: Left Blank
lv: Atstāt tukšu

en: User entered value
lv: Lietotāja ievadītā vērtība

en: and
lv: un

en: 1 character | @count characters
lv[0]: @count rakstzīme
lv[1]: @count rakstzīmes
lv[2]: @count rakstzīmes

en: Unique
lv: Unikāls

en: Check that all entered values for this field are unique. The same value is not allowed to be used twice.
lv: Atzīmēt, ka visas ievadītās vērtības ir unikālas. Viena un tā pati vērtība nevar tikt izmntota divreiz.

en: Submission ID
lv: Iesnieguma ID
