Webform Structured Text (7.x-1.7) - en to pl translation catalogue (26 entries)

en: characters
pl: znaków

en: 1st
pl: 1.

en: 2nd
pl: 2.

en: 3rd
pl: 3.

en: 4th
pl: 4.

en: 5th
pl: 5.

en: 6th
pl: 6.

en: 7th
pl: 7.

en: 8th
pl: 8.

en: 9th
pl: 9.

en: 10th
pl: 10.

en: 11th
pl: 11.

en: 12th
pl: 12.

en: 13th
pl: 13.

en: 14th
pl: 14.

en: 15th
pl: 15.

en: Webform
pl: Formularz

en: Default value
pl: Wartość domyślna

en: Left Blank
pl: Zostaw puste

en: User entered value
pl: Użytkownik podał wartość

en: digit
pl: cyfra

en: and
pl: i

en: 1 character | @count characters
pl[0]: 1 znak
pl[1]: @count znaki
pl[2]: @count znaków

en: Unique
pl: Unikalne

en: Check that all entered values for this field are unique. The same value is not allowed to be used twice.
pl: Zaznacz jeżeli wszystkie wpisywane wartości dla tego pola są unikalne. Ta sama wartość nie może zostać użyta dwukrotnie.

en: Submission ID
pl: ID zgłoszenia
