Webform Structured Text (7.x-1.7) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: characters
ro: caractere

en: Default value
ro: Valoare implicită

en: Left Blank
ro: Lăsat gol

en: User entered value
ro: Valoare introdusă de utilizator

en: and
ro: şi

en: 1 character | @count characters
ro[0]: 1 caracter
ro[1]: @count caractere
ro[2]: @count de caractere
