Webform Structured Text (7.x-1.7) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: characters
sk: znaky

en: 1st
sk: 1.

en: 2nd
sk: 2.

en: 3rd
sk: 3.

en: 4th
sk: 4.

en: 5th
sk: 5.

en: Webform
sk: Webformulár

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: Left Blank
sk: Nevyplnených

en: User entered value
sk: Pužívateľmi zadaných hodnôt

en: character
sk: znak

en: and
sk: a

en: 1 character | @count characters
sk[0]: @count znak
sk[1]: @count znaky
sk[2]: @count znakov
