Webform Structured Text (7.x-1.7) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: digits
sv: siffror

en: characters
sv: tecken

en: 1st
sv: 1:a

en: 2nd
sv: 2:a

en: 3rd
sv: 3:e

en: Webform
sv: Webbformulär

en: Default value
sv: Förvalt värde

en: Left Blank
sv: Lämnat tomt

en: User entered value
sv: Angivet värde

en: character
sv: tecken

en: digit
sv: siffra

en: and
sv: och

en: 1 character | @count characters
sv[0]: 1 tecken
sv[1]: @count tecken

en: Unique
sv: Unik

en: Check that all entered values for this field are unique. The same value is not allowed to be used twice.
sv: Kontrollera att alla angivna värden för detta fält är unika. Samma värde får inte användas två gånger.
