Webform Structured Text (7.x-1.7) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: characters
tr: karakterler

en: Default value
tr: Varsayılan değer

en: Left Blank
tr: Sol Boşluk

en: User entered value
tr: Girilen değer

en: and
tr: ve

en: 1 character | @count characters
tr[0]: 1 karakter
tr[1]: @count karakter

en: Unique
tr: Özgün (ünik)

en: Submission ID
tr: Gönderim Kimlik No (ID)
