Webform Structured Text (7.x-1.9) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: characters
lt: simboliai

en: Webform
lt: Web forma

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: Left Blank
lt: Paliktas tusčias

en: User entered value
lt: Įvesta reikšmė

en: and
lt: ir

en: 1 character | @count characters
lt[0]: @count simbolis
lt[1]: @count simboliai
lt[2]: @count simbolių

en: Unique
lt: Unikalus

en: Check that all entered values for this field are unique. The same value is not allowed to be used twice.
lt: Patikrinti, kad visos šio laukelio reikšmės būtų unikalios. Tokios pačios reikšmės nebus galima įvesti antra kartą.

en: Submission ID
lt: Pateikimo ID
