Webform Structured Text (7.x-1.9) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: characters
bo: ཡིག་འབྲུ

en: Default value
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས

en: and
bo: དང་

en: 1 character | @count characters
bo[0]: ཡིག་འབྲུ་@count

en: Unique
bo: མཚུངས་མེད
