Webform Structured Text (7.x-1.9) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: characters
da: tegn

en: Webform
da: Webformular

en: Default value
da: Standardværdi

en: Left Blank
da: Tomme

en: User entered value
da: Indtastet af bruger

en: and
da: og

en: 1 character | @count characters
da[0]: 1 tegn
da[1]: @count tegn

en: Unique
da: Unik

en: Check that all entered values for this field are unique. The same value is not allowed to be used twice.
da: Kontrollér at de indtastede værdier for dette felt er unikke. Det er ikke tilladt at bruge den samme værdi flere gange.

en: Submission ID
da: Indsendelses-ID
