Webform Structured Text (7.x-1.9) - en to vi translation catalogue (21 entries)

en: characters
vi: kí tự

en: 1st
vi: Ngày 1

en: 2nd
vi: Ngày 2

en: 3rd
vi: Ngày 3

en: 4th
vi: Ngày 4

en: 5th
vi: Ngày 5

en: 6th
vi: Ngày 6

en: 7th
vi: Ngày 7

en: 8th
vi: Ngày 8

en: 9th
vi: Ngày 9

en: 10th
vi: Ngày 10

en: 11th
vi: Ngày 11

en: 12th
vi: Ngày 12

en: 13th
vi: Ngày 13

en: 14th
vi: Ngày 14

en: 15th
vi: Ngày 15

en: Default value
vi: Giá trị mặc định

en: and
vi: và

en: 1 character | @count characters
vi[0]: 1 kí tự

en: Unique
vi: Không trùng lặp

en: Check that all entered values for this field are unique. The same value is not allowed to be used twice.
vi: Đảm bảo tất cả các giá trị nhập vào trường này phải là duy nhất. Nếu người dùng nhập vào một giá trị đã có, thì kết quả gửi đi sẽ bị hủy.
