Webform Submission Reference (7.x-4.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Weight
eu: Pisua

en: Display
eu: Bistaratu

en: Component
eu: Osagaia

en: Options
eu: Aukerak

en: Submission #@sid
eu: #@sid Bidalketa
