Webform Submission Reference (7.x-4.0) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Weight
fi: Paino

en: Display
fi: Näyttö

en: Component
fi: Komponentti

en: Options
fi: Valinnat

en: Webform
fi: Verkkolomake

en: Submission #@sid
fi: Lähetys #@sid

en: Webform Submission
fi: Webform-vastaus

en: Webform node
fi: Verkkolomake-solmu
