Webform Submission Reference (7.x-4.1) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Weight
nl: Gewicht

en: Display
nl: Weergeven

en: Component
nl: Besturingselement

en: Options
nl: Opties

en: Webform
nl: Formulier

en: Submission #@sid
nl: Inzending #@sid

en: Webform Submission
nl: Formulierinzending

en: Webform node
nl: Webform-node

en: Filter submissions
nl: Inzendingen filteren
