Webform Submission Reference (7.x-4.2) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Weight
cs: Váha

en: Multiple
cs: Vícenásobná

en: Display
cs: Zobrazit

en: Component
cs: Komponenta

en: Options
cs: Možnosti

en: Submission #@sid
cs: Záznam #@sid

en: Check this option if the user should be allowed to choose multiple values.
cs: Zaškrtněte, pokud má mít uživatel možnost vybrat více hodnot.
