Webform Submission Reference (7.x-4.2) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Weight
cy: Pwysau

en: Multiple
cy: Lluosog

en: Display
cy: Dangos

en: Component
cy: Cydran

en: Options
cy: Dewisiadau

en: Webform
cy: Ffurf gwe

en: Submission #@sid
cy: Cyflwyniad # @sid

en: Check this option if the user should be allowed to choose multiple values.
cy: Gwirio'r dewis yma os y ddylai'r defnyddiwr gael ei ganiatáu i ddewis gwerthoedd lluosog.

en: Listbox
cy: Bocs restr
