Webform Submission Reference (7.x-4.2) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Weight
es: Peso

en: Multiple
es: Múltiple

en: Display
es: Presentación

en: Component
es: Componente

en: Options
es: Opciones

en: Submission #@sid
es: Envío #@sid

en: Check this option if the user should be allowed to choose multiple values.
es: Seleccione esta opción si se le debe permitir al usuario escoger múltiples valores.

en: Filter submissions
es: Filtrar los envíos
