Webform Submission Reference (7.x-4.2) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Weight
et: Kaal

en: Multiple
et: Mitu

en: Display
et: Kuva

en: Component
et: Komponent

en: Options
et: Valikud

en: Webform
et: Veebivorm

en: Submission #@sid
et: Vastus nr @sid

en: Webform Submission
et: Veebivormi vastus
