Webform Submission Reference (7.x-4.2) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Weight
gl: Peso

en: Multiple
gl: Múltiple

en: Display
gl: Visualización

en: Component
gl: Compoñente

en: Options
gl: Opcións

en: Webform
gl: Formulario web

en: Filter submissions
gl: Filtrar envíos
