Webform Submission Reference (7.x-4.2) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Weight
ru: Вес

en: Multiple
ru: Множественная

en: Display
ru: Отображение

en: Component
ru: Компонент

en: Options
ru: Опции

en: Webform
ru: Веб-форма

en: Submission #@sid
ru: Отправление №@sid

en: Check this option if the user should be allowed to choose multiple values.
ru: Чтобы позволить пользователю отмечать несколько значений, поставьте галочку здесь.

en: Listbox
ru: Выпадающий список

en: Filter submissions
ru: Фильтрация отправлений
