Webform Submission Reference (7.x-4.2) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Weight
uk: Вага

en: Multiple
uk: Декілька значень

en: Display
uk: Показ

en: Component
uk: Компонент

en: Options
uk: Опції

en: Webform
uk: Вебформа

en: Submission #@sid
uk: Надсилання #@sid

en: Check this option if the user should be allowed to choose multiple values.
uk: Щоб дозволити користувачеві обирати декілька значень, поставте тут позначку.

en: Listbox
uk: Список

en: Webform Submission
uk: Надсилання веб-форм

en: Webform node
uk: Матеріал веб-форми

en: Filter submissions
uk: Фільтрувати надсилання
