Webform Submission Reference (7.x-4.2) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Multiple
vi: Nhiều

en: Display
vi: Hiển thị

en: Component
vi: Thành phần

en: Options
vi: Tùy chọn
