Webform Submission Reference (7.x-4.3) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Weight
ca: Pes

en: Multiple
ca: Múltiple

en: Display
ca: Visualització

en: Options
ca: Opcions

en: Webform
ca: Formulari web

en: Submission #@sid
ca: Enviament #@sid

en: Check this option if the user should be allowed to choose multiple values.
ca: Marqueu aquesta opció si l'usuari ha de poder escollir múltiples valors.

en: Listbox
ca: Llista de selecció

en: Webform Submission
ca: Enviament Webform

en: Webform node
ca: Node del webform
