Webform Submission Reference (7.x-4.3) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Weight
da: Vægt

en: Multiple
da: Flere

en: Component
da: Komponent

en: Options
da: Valg

en: Webform
da: Webformular

en: Submission #@sid
da: Indsendelse #@sid

en: Check this option if the user should be allowed to choose multiple values.
da: Marker dette hvis du ønsker at brugeren skal kunne vælge flere værdier.

en: Listbox
da: Rulleliste
