Webform Submission Reference (7.x-4.3) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Weight
el: Βάρος

en: Multiple
el: Πολλαπλή

en: Display
el: Εμφάνιση

en: Component
el: Συστατικό

en: Options
el: Επιλογές

en: Submission #@sid
el: Υποβολή #@sid

en: Check this option if the user should be allowed to choose multiple values.
el: Επιλέξτε την επιλογή αυτή για να επιτρέπεται στο χρήστη να μπορεί να επιλέγει πολλαπλές τιμές.

en: Listbox
el: Πλαίσιο λίστας
