Webform Submission Reference (7.x-4.3) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Weight
fa: وزن

en: Multiple
fa: چندین

en: Display
fa: نمایش

en: Component
fa: جزء

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: Webform
fa: فرم ساز

en: Submission #@sid
fa: ارسال #@sid
