Webform Submission Reference (7.x-4.3) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Weight
he: משקל

en: Multiple
he: מרובה

en: Display
he: תצוגה

en: Component
he: רכיב

en: Options
he: אפשרויות

en: Webform
he: טופס - Webform

en: Submission #@sid
he: #@sid ההגשה

en: Check this option if the user should be allowed to choose multiple values.
he: תסמן את האפשרות הזאת באם המשתמש יכול לבחור כמה ערכים.
